הצימרים בישראל הפכו כבר ממזמן להיות המפלט האולטימטיבי לזוגות הישראלים אשר רוצים להצית מחדש את אש הרומנטיקה ביניהם.
סוף שבוע בצימר יכול להפיח רוח חיים חדש ורענן בין בני הזוג ולהשכיח מאחור את כל השגרה וצרות היומיום אפילו אם מדובר בכמה שעות בודדות.

"Take My Breath Away" – מתוך הסרט אהבה בשחקים בכיכבו של טום קרוז

כיום צימרים רבים מצוידים ומאובזרים במיטב הפריטים לחופשה חלומית: ממיטות קינג סייז, סאונה יבשה ורטובה דרך ג'קוזי ענקי ועד לנדנדות אהבה לזוגות.
במקרים רבים משמשים הצימרים לזוגות כמפלט אשר רוצים לברוח למספר שעות.
בישובים רבים נפתחה תעשייה משגשגת של צימרים שפועלים על פי מתכונת של השכרה לפי שעה, לעיתים מגיעים לצימרים אלו זוגות אשר מעוניינים ליהנות מכמה שעות חטופות, המיוחד בצימרים אלו שלא שואלים בהם שאלות על אופי האוכלוסייה אשר מגיעה, כמו כן הכניסה והיציאה היא דיסקרטית ולכל צימר חניה פרטית משלו כך שניתן לשמור על פרטיות רבה.
המפגש בצימר היינו רק הסיום של הסיפור, במידה ואתם מעוניינים לדעת איך זוגות מכירים.. כיום בעידן המדיה הדיגיטלית, רוב האנשים מכירים באינטרנט ובאתר היכרויות, משוחחים ורואים האם יש התאמה ביניהם, ואם הכל מניח את דעתם הם יכולים להמשיך ולהיפגש בצימר הפרטי שלהם.
הצימרים הללו משמשים לעיתים גם למפגשים של שני זוגות או יותר… כמו שאמרנו, הפרטיות היא מעל הכל.
לרוב אין מדובר במקומות עלובים ומוזנחים, ברוב המקרים למעשה מדובר בצימרים רומנטיים לזוגות המחפשים רומנטיקה, כך שאין סיבה לדאגה מאחר ומדובר במקומות יוקרתיים ומושקעים שמוכנים לעשות הרבה על מנת להשביע את רצון הלקוחות.

כך שאם תהיו מעוניינים בכמה שעות גנובות, אנו ממליצים על צימר רומנטי לזוג, אנו מבטיחים לכם כי הדבר יעזור לכם לשכוח את טרדות היום-יום, גם אם מדובר בכמה שעות בודדות.

רוצים גם להתפנק? כנסו ובחרו מתוך המגוון העצום של הצימרים לזוגות שיש באתר, אין סיכוי שתתאכזבו!