הקיץ מגיע ואיתו החום הישראלי שלא מרפה לרגע… משפחות, זוגות וגם חברים במקרים רבים מנצלים את ההזדמנות להתפנק באחת מיני הווילות היוקרתית שצצו בשנים האחרונות בישראל.

מקור השם וילה (בעברית יש לומר חווילה) היא מהתקופה הרומית שם הייתה הוילה מבנה נפוץ מאוד בקרב בני המעמד הגבוה.
כמו בכל נושא, גם בנושא הווילות יש היצע רב, ולעיתים קשה מאוד להחליט ולבחור, בדיוק בשביל זה אנו באתר APY באים לסייע לכם עם ההמלצות שלנו לווילות הכי מפנקות, מדהימות ומפוארות ברחבי הארץ… תשדלו רק לא להזיל ריר על המקלדת..:)

הוילות לרוב בנויות כבתים מפוארים, כאשר בכל וילה ישנו מספר חדרים רב. ברוב הוילות ניתן למצוא בריכה, ג'קוזי, שולחן סנוקר, מטבח רחב יידים, חדרי שינה רבים ומספר מקלחות וחדרי שירותים.
ניתן להזמין את הוילה למספר רב של אירועים:

  • וילות למסיבת רווקות
  • וילות למסיבת רווקים
  • ימי הולדת
  • מסיבות
  • חגיגת בר/בת מצווה
  • חופשה משפחתית

מובן שאלו רעיונות בלבד, במידה ואתם מעוניינים להשתמש בוילה לשימושים נוספים כל שעליכן לעשות הוא לפנות לבעלי הוילה ולתאם מולם…
לפני שמזמינים ווילה חשוב ורצוי לצפות בסרטון קצר של הוילה (במידה ויש כמובן), סרטון שכזה נותן המחשה יותר טובה למה שמצפה לכם בוילה ולרוב עוזר לתאם ציפיות בין המציאות לבין התמונות. הכנה שכזו מונעת עוגמת נפש שיכולה להיגרם מכך שהתמונות אינן אמתיות או ישנות.
מובן שאנו ב- APY האתר הרשמי לצימרים, מלונות וחופשה בישראל מקפידים על איכות הוילות המומלצות באתר. כל הוילות באתר הינן וילות יוקרתיות ומפארות אשר עומדות ברף הסטנדרטים הגבוה ביותר לוילות בישראל. לנוחיותכם מצורפים קישורים לוילות השונות על פי אזורים, שתהיה חופשה נעימה!

לצפייה במגוון וילות מפוארות ביו טיוב – ניתן ללחוץ על הלינק ולהתרשם.